hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Akademi Grafik olarak firmanızın Web Tasarımını yapıyor ve kaliteli bir tema ile kalıcı bir farkındalık oluşturuyoruz. Görsel efektler, sliderlar, kolay ulaşılabilen menü, anlaşılır tasarım, talebe göre online sipariş formu, iletişim adresleri, ürün katalogu ve fiyat listesi gibi ürünlerinizi tanıtabileceğiniz tüm detayları nakış gibi işliyoruz.

Ziyaretçilerinizin potansiyel müşterileriniz olduğu bilinciyle marka değerinizi dijital dünyada büyütmek için en kaliteli çalışmaları yapıp, Google arama motorunda ilk sayfada olmanızı sağlayacak tüm önlemleri alıyoruz. Böylece sektörünüzle ilgili kelime aramalarında firmanıza ait web sitenizin ilk etapta görünen bir sıralamada kalıcı olmasına destek veriyoruz.

SEO başlığı altında sunduğumuz bu hizmetlerin somut sonuçlarını raporlaştırıp, bu sonuçları bizimle birlikte takip etmenizi sağlıyoruz. Markanızın tüm sosyal medya hesaplarını açıyor ve tanıtımlarını yapıyoruz. Arama motorlarının istediği güncellemeleri aylık SEO hizmetimiz kapsamında gerçekleştiriyoruz.

Firmanızın, yöneticinizin veya müdürünüzün kartvizitini en modern tasarımlar ve ihtiyaca dönük bilgilerle hazırlıyoruz. Benzersiz modeller ve renklerle kurumsal kimliğinizi geliştirmenize yardımcı oluyoruz.

Katalog ve broşür tasarımlarımız ile ürünlerinizi en iyi şekilde teşhir edecek yerleştirmeleri yapıyor, sunduğumuz görsel şölen ile müşterilerinizin gözlerini kamaştırıyoruz.

Akademi Grafik olarak yaptığımız tüm işleri Referanslar menüsünden inceleyebilirsiniz. Çözüm ortaklığı yaptığımız tüm firmaların sahip olduğu başarıyı arama motorlarını inceleyerek görebilirsiniz. Yaptığımız tasarımlar sizleri gelecekte de en iyi şekilde temsil edecektir. Değişen dünya ve gelişen teknoloji markanızı bir adım daha ileriye taşımak için en doğal yardımcılarınız olacaktır.

Tüm bu hizmetler için Akademi Grafik yeter….