hakkimizda

Web Tasarım Firmaları İstanbul

Ticari hayatta faal olan firmaların günümüzdeki en vazgeçilmez tercihlerinden biri olarak internet sitelerini seçtiklerini görüyoruz. Bu yoğunluğun en had safhada olduğu yerlerde firmalar web tasarım firmaları İstanbul olarak arayışlarını sürdürmekte ve önemli bir kısmı firmamıza rastlamakta, bizimle iletişime geçerek web tasarımlarını yaptırmak istemekteler.

Akademi Grafik olarak tercih edilmenin verdiği müthiş hazla tecrübemizi birleştiriyor ve benzersiz web tasarımlar ile bir adım önde olmanıza yardımcı oluyoruz. Web tasarım firmaları İstanbul aramaları nedeniyle bu medeniyetler beşiği şehrimizi merkez olarak seçtik. Buradan tüm Türkiye’ye ulaştırdığımız hizmetler ile web ağını örerek sınırları kaldırıyoruz.

web tasarim firmalari istanbul

Şehirler arasındaki sınırların dijital dünya aracılığıyla kalktığı ve artık global firmaların çoğaldığı çağımızda, e-ticaret sektöründe yer almak isteyen tüm müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Web tasarım firmaları İstanbul içinde faaliyet gösteren birçok firma arasında gerçekten nitelikli ve profesyonel çalışan, özgün grafik tasarımlarıyla harika web tasarımlar gerçekleştiren birkaç firmadan biri olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

En iyi web tasarım firmaları

İşini iyi yapan en iyi web tasarım firmaları listesinde yer almamızdan ötürü sizlerden gelen yoğun talepler karşısında giderek büyüyor ve personel sayımızı arttırıyoruz. Alanında gerçekten kendini kanıtlamış ekip arkadaşlarımız ile çözüm ortağınız olarak işbirliği yapmaktan büyük zevk alıyoruz.

En iyi web tasarım firmalarının müşteri ile iyi ilişkiler geliştiren, empati kurarak müşterinin beklentilerinin farkında olan ve kaliteli tasarımlar yapan firmalar olduğunun bilincindeyiz. Sizleri dijital platforma taşımanın, sosyal medyada tanıtmanın, arama motorlarındaki farkındalığınızı arttırmanın öncüsü olacağımızın garantisini veriyoruz.

Web sitesi tasarımı nasıl yapılır?

En eski metotların halen geçerliliğini yitirmediği, en modern yöntemlerin giderek yaygınlaştığı günümüzde web sitesi tasarımı nasıl yapılır sorusunun binlerce cevabını ve videosunu internette bulabilirsiniz. Ancak bu işi “html” kodlarıyla eski ama en sağlam yöntemle yapmayı öğrenmek de, kalıpların kullanıldığı yeni usullerle yapmayı öğrenmek de bir hayli zaman almaktadır. Geçtiğimiz bu çetin yollarda bizler de her metodu deneyerek öğrendik ve kelimenin tam anlamıyla hamur gibi yoğrulduk. Şimdi bu hamurdan müthiş lezzetler üretmekle meşgul oluyoruz.

Bu müthiş lezzetlerden sizler de payınıza düşeni almak istiyorsanız web sitesi tasarımı nasıl yapılır sorusunun cevabını her yönüyle alacağınız doğru adrestesiniz. Özgün grafik tasarımlar, açılabilir ve anlaşılabilir menüler, orijinal logo, geniş sosyal medya ve SEO çalışmaları, en kaliteli içerikler, müşterilerinize özel bilgilendirme broşürleri gibi web tasarımın tüm inceliklerini kullanarak, tanınmanızı, görünmenizi, tercih edilmenizi sağlayarak zirveye yerleşmenize yardımcı oluyoruz.

en iyi web tasarim firmalari

Web sitesi nasıl yapılır resimli anlatım

İnternet sitesi sahibi olmak isteyenlerin arama motorlarına en fazla yazdığı soruların başında “web sitesi nasıl yapılır resimli anlatım” gelmektedir. Çeşitli platformlarda ve bloglarda bu konuyla ilgili farklı resimler sergilense de işin rengi hiç de anlatıldığı gibi olmamaktadır.

Hevesli web master adaylarının bir müddet sonra takıldıkları yerler olmaktadır. Bizler de aynı süreçleri yaşadığımız için müşterilerimizin taleplerini ve beklentilerini en ince detayına kadar not alıyoruz. İşi teslim etmeden önce aldığımız notları check edip işimizi eksiksiz şekilde teslim ediyoruz.

Bizleri tercih eden firmaların iş ortaklarına yaptıkları öneriler sayesinde müşteri portföyümüz hızlıca genişlemektedir. Yaptığımız işlerin web sitemizde sergilediğimiz referans örnekleri zaten ziyaretçilerimiz tarafından da incelenmektedir.

Web sitesi nasıl yapılır resimli anlatım konusunda da blog sayfamızda gerekli bilgileri bulabilirsiniz. Adım adım web sitesi tasarımı konusunun sayfalar alacağını bildiğimiz için bu konuda aktardığımız bilgiler genel çerçeveleriyle yer almaktadır.

Web tasarım nasıl yapılır örnekleri

Google aram motorunda inceleme yapıldığında internet sitesi hazırlama sektöründeki en detaylı bilgiler “web tasarım nasıl yapılır örnekleri” aramasıyla bulunabilmektedir. Alanda kendini yetiştirmek isteyen 7’den 70’e çok geniş bir kitle bu alandaki her şeyi araştırıp bulmak ve okumak istemektedirler.

Güvenilir birçok kaynakta web tasarım nasıl yapılır örnekleri yer almaktadır. Milyonların takip ettiği blog sitelerde, forumlarda ve sosyal medyalarda bu konuyla ilgili hemen her şeyi bulmak mümkün. Hazır şablonlar ile web sitesi hazırlama, ücretsiz sunulan kısıtlı hizmetler ile internet sitesi yapma gibi bilgilerin yer aldığı bu kaynaklarda birçok misafir yazar da yer alarak kendi amatör çalışmalarını sergilemektedirler.

Akademi Grafik olarak sayısız kaynağı inceleyerek, güncel gelişmeleri, arama motorlarının son optimizasyonlarını ve algoritma değişikliklerini takip etmekteyiz. Sizlere sunduğumuz web tasarım, grafik tasarım, sosyal medya ve SEO çalışmalarında başarıyı sağlamamamız için her şeyi, her an takipteyiz.

Blog

Yandex Mail Outlook Kurulumu

Yandex Mail Outlook Kurulumu

Merhabalar. Windows 7 ve windoxs 10 sistemlerinde yer alan outlook 2013 veya diğer outlook programlarında yandex mail kurulumu nasıl olur resimlerle anlatmaya çalışacağım. Outlook programımızda yer alan Dosya kısmına tıklıyoruz ve hemen karşımıza çıkan yeni hesap kısmına tıklıyoruz..
Web Tasarım İstanbul

Web Tasarım İstanbul

Ülkemizin en kalabalık şehri olan İstanbul ekonomik anlamda da Türkiye’nin ticari hacmine büyük bir katkı sağlamaktadır. Birçok işyerinin bulunduğu ve rekabetin günden güne arttığı yedi tepeli şehirde, ticaretle uğraşan herkes dijital dünyada yer alabilmek için web tasarım İstanbul şeklinde..
Web Tasarım Firmaları İstanbul

Web Tasarım Firmaları İstanbul

Ticari hayatta faal olan firmaların günümüzdeki en vazgeçilmez tercihlerinden biri olarak internet sitelerini seçtiklerini görüyoruz. Bu yoğunluğun en had safhada olduğu yerlerde firmalar web tasarım firmaları İstanbul olarak arayışlarını sürdürmekte ve önemli bir kısmı firmamıza..

Web Tasarım İstanbul

Ülkemizin en kalabalık şehri olan İstanbul ekonomik anlamda da Türkiye’nin ticari hacmine büyük bir katkı sağlamaktadır. Birçok işyerinin bulunduğu ve rekabetin günden güne arttığı yedi tepeli şehirde, ticaretle uğraşan herkes dijital dünyada yer alabilmek için web tasarım İstanbul şeklinde arayışlarını sürdürmektedirler. İddialı bir web sitesine sahip olabilmek için, işi ehline vermek istemektedirler.

Bir web sitesinin, firmaların ekonomik alanına gerçek anlamda katkı sağlaması için profesyonelce hazırlanması ve arama motorlarıyla uyumlu olması gerekmektedir. Günümüzde kullanıcıların merak ettikleri ve ihtiyaç duydukları şeyleri arama motorlarında arattıklarını düşünürsek, kaliteli bir web sitesinin neden ihtiyaç olduğu daha iyi anlaşılacaktır.

internet sitesi yapma fiyatlari

Web tasarım ajansları

Günümüzde en büyük holdinglerden KOBİ’lere kadar her ticari kuruluş, e-ticaret kavramını öğrenmeye ve müşterilerine dijital dünyadan da seslenmeye karar veriyorlar. Bunun için web tasarım ajansları ile irtibata geçip, şirketlerini internet deryasında yer ettirecek, arama motorlarında kullanıcıların kolay bir şekilde fark etmesini sağlayacak ve bunda kalıcı olacak bir hizmet alıp alamayacaklarını sorgulamaktalar.

Web tasarım ajansları, işlerini iyi yaptıkları sürece piyasada var olmaya devam etmekte ve referanslarını iyi hizmet karşılığında almayı sürdürmekteler. Profesyonel web tasarım, kaliteli ve görselliğin ön planda olduğu grafik tasarım, nitelikli içerik ve SEO işlemleri ile firmaların temsil edilebilmesini ve müşteri potansiyellerini arttırmasını sağlamak çok önemli hale gelmiştir. Klasik satış metotlarının yerini e-ticaret almaya başlamıştır. Herhangi bir firma büyümek ve tüm ülkeye hitap etmek istiyorsa web tasarım ajansları ile kontak kurması hayati önem taşımaya başlamıştır.

Profesyonel web sitesi fiyatları

Şirketinizin veya firmanızın bulunduğunuz merkezden çok daha uzak alanlarda tanınmasını ve geniş kitlelere hitap etmesini istiyorsanız profesyonel web sitesi fiyatları sizin için fazla önem taşımamalıdır. Zira profesyonel web siteleri harcadığınızdan çok daha fazlasını kazandırmaktadır.

Kitlelere ulaşmada sorun yaşıyorsanız, fiziksel olarak bölge gezmek ve bunu bir personel aracılığıyla yapmak oldukça zaman kaybettirici ve masraflıdır. Oysa ki 7’den 70’e herkesin elinde teknolojinin son nimetlerinden olan mobil iletişim araçları-akıllı telefonlar bulunmaktadır. Uzakta da olsalar sizi oturdukları yerden bulabilecek çok geniş bir kitle söz konusuyken, profesyonel web sitesi işte burada devreye girmekte ve sizi potansiyel müşterilerinizin çok yakınına taşımaktadır.

Bu yüzden profesyonel web sitesi fiyatları, sizi yolculuklardan kaynaklanacak masraflardan ve zaman kaybından korumaktadır.

kurumsal webtasarimi fiyatlari

İnternet sitesi yapma fiyatları

Web tasarımı ile uğraşan ajansların internet sitesi yapma fiyatları konusunda rekabet halinde oldukları bir gerçektir. Ancak diğer bir gerçek de kaliteli-profesyonel web sitelerinin belirli bir bedelinin olması gerektiğidir. Harcanan zaman, alınan kaliteli temalar, grafik tasarım, SEO uyumlu içerikler ve diğer SEO hizmetlerinin en yüksek nitelikte olmasını istiyorsanız internet sitesi yapma fiyatları arayışlarınızda size naçizane tavsiyemiz, işi vereceğiniz ajansın referanslarına göz atmanızdır.

Web tasarım ajanslarının deneyimlerini, grafik tasarımlarını ve yaptıkları web sitelerini mutlaka incelemelisiniz. Sizlere internet sitesi yapma fiyatları konusunda, düşük teklif veren ajansların yeterliliğini araştırıp, işi bu araştırmadan sonra teslim etmelisiniz. İnternet sitesi yapma fiyatları içine SEO hizmetlerinin de dahil olup olmadığını araştırmanız sizleri yeni masraflardan alıkoyacaktır.

Google’da internet sitesi yapma fiyatlarını incelerseniz aşağı yukarı aynı miktarlarla karşılaşırsınız. Akademi Grafik olarak sonuçlandırdığımız ve halen hizmet verdiğimiz birçok alanı paylaşmaktan büyük bir zevk duyuyoruz. Referanslar alanındaki müşterilerimiz ile iletişime geçip olumlu dönüt alan tüm yeni müşterilerimiz iş yoğunluğumuzu arttırsa da, bizler ekip olarak “çalışırken dinlenmeyi” alışkanlık haline getirdik.

Kurumsal site fiyatları

Büyük bir işyeriniz veya şirketiniz varsa, markalaşma yolunda ilerlemek istiyorsanız, ülke çapında tanınmak ve tercih edilmek istiyorsanız kurumsal site fiyatlarını araştırmaya başlamışsınız demektir. Ayrıca bu sayfada şu an bu yazıyı okuyorsanız; kurumsal site sahibi olmak için en doğru adresi bulmuşsunuz demektir.

Referanslarımıza bakarak hazırladığımız kurumsal sitelerin içeriğine, temasına, menülerine ve arama motorlarındaki yerine ulaşabilirsiniz. Hazırladığımız web sitelerini hazırlamakla kalmıyor, ayrıca başta Google olmak üzere tüm arama motorlarında fark edilmesini sağlıyoruz.

Web tasarımının yanı sıra aylık SEO hizmetimizle, arama motorlarında ilk sayfada kalıcı bir şekilde yer almanızı sağlıyoruz. Kurumsal site fiyatlarını incelediğinizde, rekabetçi-acımasız iş hayatına tutunabilmek adına çok cazip miktarların zikredildiğini göreceksiniz. Harcadığınız miktardan daha fazlasını kazanarak ticari hacminizi geliştirmek için en doğru yerdesiniz.

Yandex mail outlook kurulumu

Merhabalar. Windows 7 ve windoxs 10 sistemlerinde yer alan outlook 2013 veya diğer outlook programlarında yandex mail kurulumu  nasıl olur resimlerle anlatmaya çalışacağım. Outlook programımızda yer alan Dosya kısmına tıklıyoruz ve hemen karşımıza çıkan yeni hesap kısmına tıklıyoruz.

yandex mail kurulum ayarlari1

Yeni hesap bölümüne tıkladığımızda karşımıza otomatik hesap kurulumu bölümü karşımıza çıkıyor. Burada adınız, e-posta adresi, parola yazan kısımları mail bilgilerimize göre yazıyoruz. Elle kurulum veya ek sunucu türleri yazısını tıklıyoruz karşımıza pop veya imap hesap ayarları bölümü açılıyor. Adınız, e-posta adresi, hesap türü, gelen posta sunucusu, giden posta sunucusu, tekrar kullanıcı adı ve parola kısımlarını mail bilgilerimize göre doğru şekilde giriyoruz. 

yandex mail kurulum ayarlari2

yandex mail kurulum ayarlari3

Bu bölümleri tamamladıktan sonra diğer ayarlar yazısına tıklıyoruz ve karşımıza gelişmiş sekmesi çıkıyor. Gelen sunucusu 995, giden sunucusu 465 olarak bu sunucu şifreli bağlantı gerektirir yazısına tikimizi koyup SSL yi seçiyoruz. 

yandex mail kurulum ayarlari4

Giden sunucusu tabına geçiş yapıp bu bölümde Giden sunucum (SMTP) için kimlik doğrulaması gerektirir yazısını tıklıyoruz.  Daha sonra tamam ileri diyerek mailimiz kurulmuş oluyor.

yandex mail kurulum ayarlari5

Diğer Makaleler...